با حضور جهادگران خراسان رضوی/ شب خاطره جهاد مقدس در مشهد برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو از مشهد، هادی با ادب فرمانده بسیج دانشجویی خراسان رضوی عصر امروزدر 《شب خاطره جهاد مقدس》ویژه جهادگران نقش آفرین در استان‌های سیل زده گلستان، لرستان و خوزستان در مجتمع دانشجویی امام رضا ع مشهد گفت: ضمن عرض تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات امیدوارم که در این ماه عزیز که بهترین زمان برای تمرین خود سازی است و شاید که بزرگترین پیام این ماه هم این است و ان شاالله بتوانیم از ظرفیت‌های این ماه به طور احسن استفاده نماییم.

با ادب ادامه داد: مسئله خودسازی که در جای جای بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم انقلاب به عنوان شاه بیت مطالبه از جوانان عزیز توصیه شده است موضوع مهمی است و این خودسازی مقدمه است بر جامعه سازی و تحقق تمدن نوین اسلامی.

فرمانده بسیج دانشجویی خراسان رضوی تصریح کرد: امروز باید ضمن تجدید عهد و پیمان در کنار هم بتوانیم طراحی عملیات و نقش کنیم تا در عرصه‌های دیگر سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هر عرصه که نیازمند هم افزایی و کار دارد متمرکز شویم.

وی افزود: ابتکار برگزاری این جلسه شب خاطره جهاد مقدس که توسط دوستان معاونت جهادی برنامه ریزی شده است جای تقدیر و تشکر دارد و از همه عزیزان حاضر دانش آموزان، طلاب بسیجی، تشکل‌های فرهنگی و مذهبی و دانشجویان تشکر و قدردانی می‌کنیم و از همه عزیزان استدعا داریم تا در فعالیت‌های پیش رو با هم افزایی بتوانیم گام‌های بلندی را برای مردم و برای کشور عزیزمان برداریم.

در ادامه برنامه، محمود حقدوست دبیر مجمع جهادگران رضوی ادامه داد: این اولین برنامه‌ای است که خودجوش از دل بچه‌های جهادی برنامه ریزی و اجرا شده است.

حقدوست ادامه داد: امروز همه اقشار جهادگران از دانش اموز، دانشجو، طلبه کنار هم جمع شده اند و باید با همکاری یکدیگر برنامه ریزی کنیم تا ان شاالله این همدلی و انسجام گسترش یابد.

دبیر مجمع جهادگران رضوی گفت: سیل اخیر با تمام اتفاقات ناگواری که برای مردم عزیز کشورمان داشت، اما برکات بسیاری نیز در کنار آن داشت، دوستانی که در مناطق سیل زده حضور داشتند همه شاهد بودند از طلبه و دانشجو پاسدار و بسیجی همدل شدند و اتفاقات خوبی رقم خورد باید به فال نیک گرفت این همدلی و همکاری بچه‌های جهادی را برای خدمت بیشتر به محرومین همچنین از گذشته ما در حال برنامه ریزی هستیم تا این برنامه‌ها با انسجام بیشتر تداوم داشته باشد.

در ادامه برنامه تعدادی از دانشجویان و طلاب به بیان خاطرات خود از مناطق سیل زده و ذکر مسائل و مشکلات موجود در مناطق پرداختند همچنین در پایان برنامه به رسم یادبود از تعدادی از جهادگران به نمایندگی از تمامی جهادگران حاضر در مناطق سیل زده استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

با حضور جهادگران خراسان رضوی/ شب خاطره جهاد مقدس در مشهد برگزار شد

با حضور جهادگران خراسان رضوی/ شب خاطره جهاد مقدس در مشهد برگزار شد