بررسی اعتراض دانشجویان افغانستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران / جزئیات آزمون استخدامی نهادی وابسته به ریاست جمهوری اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حوزه آموزش و پژوهش در هفته‌ای که گذشت با اخبار متنوع و فراوانی روبه رو بود که خلاصه‌ای از آن‌ها را می‌توانید در ادامه مرور کنید.

ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی نظام جدید از ۱۹ خردادماه آغاز می‌شود
کلیه متقاضیان ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ می‌توانند در روز‌های ۱۹ تا ۲۶ خرداد در این آزمون ثبت نام کنند. کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام کنند.

نهاد تحقیقاتی وابسته به ریاست جمهوری آزمون استخدامی برگزار می‌کند
نهاد علمی- تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری در نظر دارد تا با توجه به مجوز‌های استخدامی اخذ شده، به منظور تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز، به صورت قراردادی، آزمون استخدامی برگزار می‌کند، طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور ثبت‌نام در این آزمون از پنجم خردادماه آغاز شده و تا یازدهم خردادماه ادامه دارد که منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می‌گیرد.

مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون ارتقای دستیاران دندانپزشکی از ۲۱ خردادماه آغاز می‌شود
مهلت ثبت‌نام و ویرایش فرم آزمون الکترونیک ارتقای دستیاران دندانپزشکی سال ١٣٩٨ با توجه به درخواست مکرر داوطلبان از در روز‌های ۲۱ و ۲۲ خردادماه مجددا فراهم می‌شود.

بررسی اعتراض دانشجویان افغانستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران / جزئیات آزمون استخدامی نهادی وابسته به ریاست جمهوری اعلام شد

بررسی اعتراض دانشجویان افغانستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران / جزئیات آزمون استخدامی نهادی وابسته به ریاست جمهوری اعلام شد
دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از تولیدکنندگان داخلی برای مشارکت در تجهیز ۱۲۰۰ آزمایشگاه دعوت کرد
ابراهیم صالحی عمران رییس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در نشست تدوین برنامه عملیاتی و تقویم اجرایی طرح تجهیز کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های این دانشگاه گفت: جهت مشارکت در طرحی به نام برند ملی برای تجهیز ۱۲۰۰ آزمایشگاه و کارگاه دانشگاه فنی و حرفه‌ای از تولیدکنندگان تجهیزات، بنگاه‌های فنی، کارخانجات صنعتی، خیرین و حامیان فناوری دعوت می‌کنیم.

موافقت برای صدورحکم پیمانی قطعی ۳۴ همکار علمی دانشگاه پیام نور اعلام شد
عزت الله کردمیرزا دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور گفت: براساس تصمیمات آخرین جلسات هیئت اجرایی جذب اعضای هیئت علمی، با صدور حکم پیمانی قطعی ۳۴ نفر از همکاران علمی با وضعیت دستیار و پیمانی مشروط موافقت و آرای آن‌ها طی هفته جاری برای صدور حکم به اداره کل امور اداری دانشگاه ارسال خواهد شد.

یک درصد بودجه دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای به اجرای پروژه‌های مدیریت سبز اختصاص یافت
ابراهیم صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت:: در شورای فنی دانشگاه اختصاص یک درصد از کل بودجه دانشگاه برای رعایت ملاحظات زیست محیطی در پروژه‌های ساختمانی و انجام طرح‌های مختلف برای کنترل هزینه و کاهش مصرف و فرهنگ سازی در زمینه مدیریت سبز تصویب شده است و در چهارچوب دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها، کارگروه‌های مربوطه تشکیل و پی گیری لازم انجام می‌شود.