در این مقاله یک سایت کاربردی برای افرادی که در زمینه ساخت کلیپ و آهنگ فعالیت می کنند معرفی خواهیم کرد، این سایت ایرانی بیش از ۱۰۰۰۰ هزار آهنگ بی کلام برای ساخت کلیپ و ویدیو دارد.

همچنین می توانید انواع افکت های صوتی که در ساخت آهنگ یا موسیقی متن فیلم به کار می روند را از این سایت دانلود کنید.

سایت استوک موزیک یکی از بزرگ‌ترین وب سایت های ایرانی در زمینه دانلود آهنگ های بی کلام و افکت های صوتی می باشد که با دارا بودن بیش از ۱۰۰۰۰ هزار فایل صوتی، یکی از بزرگترین کتابخانه های موسیقی و افکت صوتی وب فارسی به شمار می رود.

انواع افکت صوتی برای ساخت موسیقی و کلیپ

اگر کار شما ساخت موسیقی فیلم، آهنگ یا کلیپ های ویدیویی می باشد، بی شک استفاده از افکت های صوتی، جز جدایی ناپذیری از کار شما به حساب می آید.

استوک

در سایت استوک موزیک می توانید انواع افکت و آهنگ های بی کلام از قبیل آهنگ های ترسناک خارجی و ایرانی، افکت ها و آهنگ های رازآلود، افکت طبیعت و… را دانلود کرده و در پروژه های خود استفاده کنید.

انواع آهنگ های ایرانی و حماسی

همه ما از آهنگ های ایرانی و حماسی خاطره هایی در ذهن خود داریم آهنگ هایی که با شنیدن آن ها خاطره های ملی و میهنی در ذهن ما پدیدار می شود.

از دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس موسیقی ها و ویدیوهایی به جا مانده که این موسیقی ها در ذهن همگان نقش بسته و از آن خاطره داریم. در دوران پس از جنگ تحمیلی هم بسیاری از فیلم های ملی و مذهبی ساخته شده است که موسیقی های حماسی استفاده شده در آنها نیز در ذهن ها باقی مانده است. همچنین برخی از آهنگ های حماسی که شنیدن آنها باعث یادآوری افتخارات ورزشی و ملی برای ما میشود.

استوک 2

از دیگر خدمات این سایت ایرانی، ارائه آهنگ های حماسی می باشد که شامل انواع آهنگ های حماسی ایرانی و خارجی بوده که می توانید از این سایت دانلود کنید.

آهنگ های بی کلام برای کلیپ و تیزرهای تبلیغاتی

اگر کار شما ساخت کلیپ و تیزر می باشد، حتما می دانید که انتخاب یک آهنگ مناسب برای کلیپ می تواند تاثیر گذاری آن را دوچندان کند.

یکی از مهم‌ترین قسمت های یک کلیپ تاثیر‌گذار آهنگ متن یا افکت های صوتی است که در قسمت های مختلف کلیپ برای به وجود آوردن حس مورد نظر در بیننده قرار داده می شود.

شما می توانید از سایت استوک موزیک، برترین و جدید‌ترین آهنگ ها و افکت های صوتی که در تیزرهای تبلیغاتی تلوزیونی استفاده می شوند را دانلود کنید.

سخن پایانی

یکی از دغدغه هایی که سازندگان کلیپ ها و تیزرهای تبلیغاتی دارند این است که چگونه یک موزیک پس زمینه با کیفیت و خوب انتخاب کنند و دنبال راهی هستند که با دسترسی سریع به منبع بزرگی از موزیک های آماده و موزیک های استوک سرعت کار خود را افزایش دهند.

در این مقاله سعی کردیم سایت استوک موزیک را به شما به طور کامل معرفی کرده و بگوییم که چگونه میتوان به راحتی به دنیایی از آهنگ ها و افکت های صوتی دسترسی پیدا کرد.

شما میتوانید با استفاده خدمات ارائه شده در این سایت، کلیپ ها یا آهنگ های بسیار حرفه ای تری بسازید.

بهترین سایت دانلود افکت صوتی ایرانی کدام است؟