منتظری در جمع فارغ‌التحصیلان دانشگاه علوم قضائی:

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام منتظری، دادستان کل کشور امروز در جشن فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علوم قضائی و خدمات اداری گفت: امروز عنصری به نام ترامپ که خودش سرتا پا فساد، تروریست پرور و ناقض حقوق بشر است و سراپا ظلم و ستم به ملت‌های مستضعف جهان به حساب می‌آید، سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده است.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها از حمایت و پرورش تروریسم تا تامین سلاح برای تروریست‌ها از جمله داعش را در پرونده خود دارند، تصریح کرد: فراموش نکرده ایم زمانی را که نیرو‌های مسلح ما همراه با نیرو‌های عراقی با تروریسم می‌جنگیدند، این هواپیما‌های آمریکایی بودند که از آسمان برای داعش تجهیزات می‌فرستادند و سلاح‌های لازم را با چتر برای آن‌ها تهیه می‌کردند.

وی با بیان اینکه در مناظرات انتخاباتی آمریکایی‌ها مشخص شد که آن‌ها از داعش حمایت کرده اند، تصریح کرد: آمریکا و مدیران قبلی این کشور پرورندگان داعش هستند، اما امروز آمریکا عزیزان ما در سپاه را که چهل سال جان بر کف از امنیت کشور دفاع کرده اند، به عنوان سازمان تروریستی معرفی کرده است.

حجت الاسلام منتظری با بیان اینکه آمریکا ما را در برجام فی فرجام فریب داد، تصریح کرد: امروز نتیجه برجام را شاهد هستیم، همان گونه که صدام سند قرارداد الجزایر را پاره کرد، ترامپ هم گفت: ما برجام را قبول نداریم و روی اسم آمریکا در برجام ضربدر زد و گفت هیچ تعهدی را نمی‌پذیریم. در هر حال آمریکا نه تنها قرارداد را نقض کرد و کار خلاف قانون، منطق و عرف مرتکب شد بلکه تحریم‌ها را نیز تشدید کرد و تا توانستند و می‌توانند علیه ملت ایران اسلامی توطئه می‌کنند تا مردم را خسته کرده و از پا درآوردند تا در نهایت آن‌ها را تسلیم خواسته‌های نامشروع خود کنند. این بدبخت روسیاه و خبیث یعنی ترامپ نمی‌داند که آمریکا زمانی هم که قدرتش از امروز بیشتر بوده، در مقابل ملت ایران شکست خورده است، اما او این را نمی‌بیند.

در حال تکمیل …