به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، پس از پایان مسابقه نیمه نهایی جام حذفی بین دو تیم سپاهان و پرسپولیس که با برتری یک بر صفر قرمزهای تهران به پایان رسید، حدود 50 نفر از هواداران پرسپولیس قادر به خروج از ورزشگاه نبودند.

این هواداران با بیان اینکه هواداران سپاهان برای آن ها در بیرون ورزشگاه کمین گذاشته اند به یگان ویژه نیروی انتظامی اعلام کردند که باید امنیت ما را برقرار کنید تا بتوانیم از ورزشگاه خارج شویم اما یگان ویژه معتقد بود که در بیرون از ورزشگاه مشکلی وجود ندارد.

پس از اعتراض هواداران پرسپولیس به یگان ویژه ایرج عرب به نزد آن ها رفت تا از خواسته آن ها با خبر شود و وقتی صحبت های آن ها را شنید، به آن ها اعلام کرد برای شما یک اتوبوس با حفاظت پلیس تهیه می کنیم و این مساله باعث به وجود آمدن اختلاف بین مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و ماموران یگان ویژه نیروی انتظامی شد چرا که آن ها معتقد بودند بیرون از ورزشگاه مشکلی وجود ندارد.

با اینحال هواداران پرسپولیس در جای خودشان روی سکوها ماندند و نشستند تا به وضع آن ها رسیدگی شود. پس از آن مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به نزد آن ها رفت تا مشکلشان را حل کند که آن ها بتوانند در صحت و سلامت ورزشگاه را ترک کنند.