به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مطابق اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی مھلت ثبت‌نام جدید و ویرایش اطلاعات ثبت‌نام کنندگان آزمون کارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشکی سال ٩٨ از امروز سه شنبه هفتم خردادماه مجددا از طریق سامانه این مرکز آغاز می‌شود.

بدیھی است ھر گونه نقص در اعلام اطلاعات، ارسال مدارک و یا اعلام اطلاعات نادرست و غیر واقع، سبب بروز مشکلاتی برای فرد خواھد شد که مسئولیت آن به عھده داوطلب بوده و اقدامی از طرف مرکز سنجش آموزش پزشکی میسر نخواھد شد؛ لذا با توجه به اینکه امروز هفتم خردادماه آخرین فرصت برای تصحیح و تکمیل اطلاعات و مدارک است، داطلبان باید دقت لازم را داشته باشند.

بر اساس مصوبه چھارمین جلسه شورای شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بھداشت برای رتبه ھای اول مقطع کارشناسی که فاقد رشته ھمنام در مقطع کارشناسی ارشد هستند، سھمیه بدون آزمون حذف و ١٠ درصد سھمیه با آزمون برای آنان اعمال شود. این مصوبه برای آزمون کارشناسی ارشد سال ١٣٩٩ و به بعد اجرایی خواھد شد.

گفتنی است، آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه‌ علوم پزشکی سال 98 در روزهای 27 و 28 تیرماه امسال برگزار خواهد شد.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به اطلاعیه منتشر شده در این خصوص در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه کنند.