به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، عصر روز گذشته اختتامیه چهارمین جشنواره فرهنگی، ادبی و هنری ققنوس خراسان شمالی برگزار شد و برگزیدگان بخش‌های مختلف معرفی شدند.

در این مراسم عین الله حاتمی، جانشین فرماندهی سپاه خراسان شمالی در امور اقشار بسیج گفت: داشتن نیروی انسانی توانمند، راه داشتن جامعه متعالی است و این نیرو را باید در مدرسه و داتشگاه پرورش دهیم البته آموزش و پرورش امروزه فقط به آموزش توجه دارد و از تربیت غافل است لذا این وظیفه بر دوش دانشگاه قرار گرفته.

حاتمی با اشاره به برگزاری جشنواره‌هایی همچون ققنوس بیان کرد: برگزاری چنین جشنواره‌هایی نمونه‌ای از تربیت است و استعداد‌ها در این جشنواره‌ها بروز پیدا کرده و ابعاد شخصیتی رشد می‌کند.

در ادامه و پس از اجرای یک تئاتر طنز با محتوای «ازدواج» از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد. در بخشی از این مراسم تقدیر، زمانی که نام رضا خدادادی، داور بخش فیلم و انیمیشن این جشنواره برای تقدیر برده شد، وی درخواست کرد دقایقی را صحبت کند.

این هنرمند خراسانی به حواشی روز گذشته سفر وزیر کشور به خراسان شمالی اشاره کرد و گفت: مسئولان استانداری در دانشگاه آزاد با دانشجویان مطالبه گر رفتار زشتی انجام دادند و تلفن همراه خبرنگار خبرگزاری دانشجو را گرفتند و آن را تجسس کردند. من این را می‌گویم تا عده‌ای خیال نکنند می‌توانند هر رفتاری را انجام دهند.+ فیلم

در ادامه می‌توانید تصاویری از این مراسم را مشاهده کنید.