به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با محوریت «برنامه های دانشگاه برای پیاده روی اربعین» برگزار شد.

طهرانچی در این جلسه با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، برای برگزاری هر چه باشکوه تر پیاده روی اربعین، از هیچ حمایت و کمکی دریغ نخواهد کرد، گفت: در این زمینه ستاد هماهنگی دانشگاه باید اقداماتی مبنی بر ایجاد موکب‌های مرزی و بین راهی، فراهم آوردن تجهیزات لازم، استقرار خدمات پزشکی و … به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در پیاده روی اربعین ارائه دهد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در شورای فرهنگی دانشگاه سیاست های کلی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص پیاده روی اربعین تبیین شد، گفت: در این جلسه گزارشی از اقدامات ستاد هماهنگی پیاده‌روی اربعین ارائه و تصمیمات لازم برای ارائه خدمات به دانشجویان دانشگاه آزاد اتخاذ شد.

وی افزود: همچنین در این جلسه درباره ارائه تسهیلات به دانشجویان برای شرکت در پیاده روی اربعین تصمیمات لازم اتخاذ و مقرر شد به واحدها و مراکز دانشگاهی ابلاغ شود.