// سیاسی بازی در بدنه مدیران پلدختر مانع تغییر فرماندار شهرستان شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، تشکل‌های دانشجویی استان لرستان در اعتراض نسبت به عدم همراهی فرماندار و نماینده این شهر در حادثه سیل با مردم، بیانیه‌ای خطاب به کاظمی، نماینده پلدختر صادر و اعلام کردند: نماینده مردم پلدختر؛ هم مسئولان و هم مردم و افکار عمومی استان، شما را به خاطر منافع پست سیاسی و سیاسی بازی‌های چندش آور، با سوء استفاده از اختیارات نمایندگی و فشار به دولتی ها، تنها عامل بقای فرماندار در جایگاهش علیرغم همه ناکارآمدی اش در شرایط بحرانی کنونی می‌دانند.

در بخشی از این بیانیه آمده است:
در قصه سیل، مردم پلدختر از همان روز‌های اول که علیرغم پیش بینی‌ها و اعلام هشدار به مردم، از ایجاد حداقل شرایط ممکن، یعنی زدن کمپ‌ها دریغ شد. تا به امروز که شرایط حداقلی زندگی هنوز فراهم نشده است، مسئولان اجرایی استان عملکرد ضعیفی از خود بروز داده اند.

حدود ۵۰ روز از سیل ویرانگر پلدختر می‌گذرد؛ شرایط امداد رسانی و رسیدگی به مردم آسیب دیده پلدختر وضعیت بسیار نگران کننده‌ای دارد. بیم آن می‌رود با توجه به روند کند ساخت و ساز‌ها و عدم تخصیص بودجه کافی برای شروع، حل معضلات عدیده مردم مظلوم پلدخترو روند عادی شدن زندگی آن‌ها که به کلی مختل شده است، تا مدت‌های طولانی فراهم نشود.

در چنین شرایط اسف باری، فرماندار پلدختر از همان روز‌های اول سیل، به سبب ناکارآمدیش به منفورترین شخصیت‌ها بین اهالی پلدختر تبدیل شد. بی کفایتی اظهر من الشمس فرماندار، پس از ۵۰ روز داد همه مردم آسیب دیده پلدختر را درآورده است. به گواه بسیاری از مسئولان استان، حتی استاندار هم در هفته‌های اول سیل در پی تغییر او بوده است، اما تنها مانع این امر، وجود سیاسی بازی‌هایی در بدنه مدیران شهرستان ذکر می‌شود.

به هیچ وجه قابل هضم نیست، در اوج درد‌های مردم آسیب دیده پلدختر، مسئولان بی کفایت که به خاطر کم کاری هایشان باید محاکمه شون،د به دلیل سیاسی بازی‌های کثیف حتی امکان تغییرشان نباشد. نماینده مردم پلدختر؛ هم مسئولان و هم مردم و افکار عمومی استان شما را به خاطر منافع پست سیاسی و سیاسی بازی‌های چندش آور، با سوء استفاده از اختیارات نمایندگی و فشار به دولتی ها، تنها عامل بقای فرماندار در جایگاهش علیرغم همه ناکارآمدی اش در شرایط بحرانی کنونی می‌دانند.

مطالبه قاطع جنبش دانشجویی استان ضمن اظهار تاسف بسیار از وقوع چنین مسائلی در شرایط غم انگیز مردم پلدختر این است، جنابعالی باید در دیدار با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی به صورت مبسوط پاسخگوی موضوعات مطروحه در جریان فرمانداری پلدختر و عملکرد عالی جنابتان در ۵۰ روز گذشته، جهت کاهش آلام و درد‌های مردم پلدختر به عنوان نماینده مردم مظلوم، اما پر عزت پلدختر باشید.

جنبش دانشجویی آمادگی ایجاد بستر لازم جهت برگزاری این جلسه برای پاسخگویی جنابعالی را طی روز‌های آینده در دانشگاه لرستان دارد.