رئیس دانشگاه پیام‌نور از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام‌ نور با صدور پیامی از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

در متن این پیام آمده است:

روز جهانی قدس، فصل مشترک تمام آزادی خواهان جهان است که همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در اقصی نقاط جهان و از جمله کشور ما ایران برگزار می‌شود. نامگذاری این روز توسط معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، نقش موثری در تقویت وحدت و انسجام ملت‌های مسلمان در برابر جنایات رژیم صهیونیستی و حامیان این رژیم داشته است.

بدون شک، حضور وحدت بخش ملت مسلمان ایران اسلامی، همگام با سایر ملت‌های آزادیخواه جهان در راهپیمایی روز قدس، به صدور بیش از پیش پیام استقامت و پایداری می‌انجامد وبا این حضور گسترده به جهانیان نشان خواهیم داد که جمهوری اسلامی ایران با وجود تمام فشار‌ها و تحریم ها، با صلابتی بیش از سال‌های گذشته، همگام با مسلمانان جهان، در صحنه حضور یافته و پرده از جنایت‌ها و ددمنشی‌های مستکبران بر می‌دارد.

اینجانب به نوبه خود از جامعه دانشگاهی کشور به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور دعوت می‌نمایم، همگام با آحاد ملت با حضوری پرشوردر این راهپیمایی، بار دیگر همبستگی، صلابت و بیداری اسلامی را در دفاع از مردم آزادیخواه وستمدیده فلسطین به جهانیان نشان دهند.