به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان طی نامه به وزیر کشور، با برشمردن نیاز‌های این استان، از رحمانی فضلی خواست مقدمات انتصاب فردی را برای استانداری گلستان فراهم کند که خالصانه برای حل مشکلات مردم و رشد و شکوفایی استان گام بردارد.

متن کامل نامه به شرح زیر است:

همان طور که مستحضرهستید، در پی بروز سیل ناخوانده نوروزی در استان گلستان و به دنبال آن عزل استاندار سابق، چندی است استان در شرایط خاص و ویژه‌ای به سر می‌برد. عدم پیش بینی و مدیریت صحیح در جلوگیری از بروز سیل و وارد شدن خسارات سنگین به رغم هشدار‌های مکرر و ناتوانی مشهود و عدم مدیریت بحران، رقمی بیش از هفت هزار میلیارد تومان خسارت بر دوش مردم استان در زمینه‌های گوناگون گذاشته است و این همه، افزون بر تمامی مشکلات قبلی استان است که وضعیت بغرنج و نابسامانی را برای مردم گلستان رقم زده است.

بروز سیل مجدد و تکرار ورود سیلاب به شهر‌ها و روستا‌های مناطق سیل زده بعد از حدود یک ماه براثر قصور و تقصیر‌های مشهود برخی متولیان و ادارات مربوط، بر دغدغه‌ها و نگرانی‌های مردم افزود و مشکلات و گرفتاری‌های آنان را دو چندان کرد در چنین شرایط خاص و ویژه ای، استان گلستان برای برون رفت از وضعیت بغرنج کنونی و فائق آمدن بر مشکلات متراکم و رسیدن به جایگاه مطلوب و در شأن مردم شریف این استان، نیازمند حرکتی هوشمندانه، پرشتاب، متعهدانه و جهادی است.

یکی از ابزار‌های لازم برای تحقق این امور، حضور مدیری شجاع، توانمند، دلسوز، جهادی، مردمی، به دور از حواشی، آشنا به استفاده از ظرفیت‌ها و رفع کمبود‌ها و مشکلات و …، به عنوان استاندار و نماینده دولت در رأس مدیریت عالی استان است. استانداری که فارغ از سیاسی بازی و زدوبند‌های حزبی و بی توجه به هیاهو و حواشی بی فایده، کار و مدیریت جهادی و خدمت صادقانه و بی منت به مردم شریف و صبور این استان را سرلوحه کار خود قرار دهد.

امروز با عنایت ویژه به مجموعه نکات مهم فوق الذکر و درک صحیح از شرایط موجود، لزوم انتصاب و حضور مدیری با انگیزه، متعهد و دلسوز بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود؛ لذا قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی گلستان به عنوان صدای رسای مردم و دانشجویان مطالبه گر در استان، از جنابعالی انتظار و درخواست دارد تا مقدمات انتصاب فردی را به عنوان استانداری برای رأس مدیریت عالی استان فراهم نمایید که خالصانه برای حل مشکلات مردم و رشد و شکوفایی این استان و در چهارچوب اهداف متعالی انقلاب اسلامی گام بردارد.

دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی گلستان

رحمانی فضلی باتوجه به شرایط خاص گلستان استاندار را انتخاب کند