رز موزیک – جدیدترین آهنگ های MP3 سال 98 – 2019

قمارباز نام دهمین آلبوم استودیویی محسن چاوشی است که در بهار ۱۳۹۸ منتشر خواهد شد.

با وجود این‌که در روز ۱۳ شهریور ۱۳۹۷، دو روز پس از انتشار آلبوم ابراهیم، «محسن چاوشی» در صفحهٔ اینستاگرامی خود، در جواب کامنت «هادی حسینی» که گفته بود: «باید تو آلبوم از پوکساید و زاناکس تشکر ویژه می‌کردی که ما را در تهیه آلبوم یاری کردند.» گفت:

این آلبوم که نشد، فکر کنم آلبوم بعدی هم نشه، چون آلبومی در کار نیست و مجوزی…

اما در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۷ محسن چاوشی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامی خود که نشان از تتوی یک بیت از اشعار مولانا بر روی سر خود بود، در ذیل آن نوشته بود: «قمارباز» نام آلبوم جدیدم به تهیه کنندگی هادی حسینی؛ که همین موضوع شائبهٔ آن را داد که مجوزش باطل نشده و همچنان در حال فعالیت در استودیوی شخصی خود است.

“بزودی از رز موزیک”

دانلود آلبوم قمارباز محسن چاوشی

قطعات

در تاریخ ۴ بهمن (یک روز پس از اعلام انتشار آلبوم)، محسن چاوشی با پستی جدید که یک دمو از آهنگی به نام «قوم به حج رفته» با شعری از «مولانا» بود توجه مردم و هوادارانش را به خود جلب کرد. پس از گذشت چند روز مشخص شد که آن دمو، دموی یکی از آهنگ‌های موجود در داخل آلبوم «قمارباز» است.[1]

نام آلبوم برگرفته از بیت زیر است:

خُنُک آن قماربازی که بِباخت آنچه بودَش

بنماند هیچَش الّا هوس قمار دیگر

«قمارباز»، «بازآمدم» و «ای قوم به حج رفته» با اشعاری از «مولانا» از قطعات آلبوم «قمارباز» هستند.

چاوشی ماه‌ها قبل بخش‌هایی از قطعه «بازآمدم» را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و عنوان کرد که این قطعه بصورت تک‌آهنگ در هفته‌های آینده منتشر خواهد شد، ولی چند بار پس از تغییر زمان انتشار این قطعه اعلام کردند که این قطعه را در آلبوم «قمارباز» خواهید شنید.

چاوشی چندی پیش بخش هایی هم از قطعه «ای قوم به حج رفته» در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که با استقبال طرفداران او و کاربران فضای مجازی مواجه شد و به سرعت به اشتراک گذاشته شد.

در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، «هادی حسینی» تهیه‌کننده آلبوم «قمارباز» اعلام کرد:

چهار قطعه جدید به آلبوم اضافه شده و تعداد نهایی قطعات ۱۰ الی ۱۱ می‌باشد. اشعار این ۴ قطعه جدید از «مولانا» و «سعدی» است. (هرکدام دو قطعه).

ضمناً در مورد اشعار آلبوم قابل ذکر است که «حافظ» حذف شده و به احتمال قوی شعری از «حافظ» نداریم و نیمی از اشعار آلبوم از آثار «مولانا» ست.

آهنگسازی و تنظیم تمام قطعات بر عهده «محسن چاوشی» است و چند قطعه ریتمیک و شاد در آلبوم هست ولی از سبک ترنس همچنان خبری نیست.

به دلیل بدقولی‌های ۷۸۰ در آلبوم ابراهیم، آلبوم «قمارباز» از طریق این سامانه منتشر نخواهد شد، به احتمال زیاد از تبلیغات شهری هم خبری نخواهد بود و همچنین پک VIP تا این لحظه در دستور کار نیست.

میکس و مستر آهنگ‌ها نیز داخل کشور در حال انجام است.

طراحی کاور تا این لحظه انجام نشده‌ است و اگر ۴ قطعه جدید سریعاً موفق به اخذ مجوز شوند طبق قول قبلی در هفته پایانی خرداد ماه آلبوم منتشر خواهد شد.

منبع : رز موزیک – جدیدترین آهنگ های MP3 سال 98 – 2019