امام جمعه یاسوج در واکنش به رقاصی مختلط دانشگاه یاسوج؛

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزرای دانشجو، آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی، امام جمعه یاسوج در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج در واکنش به رقاصی مختلط در دانشگاه یاسوج بیان کرد: این افرادی که چنین کاری کردند یقینا درس‌خوان نیستند.

حسینی از حرکت مناسب و به موقع بسیج دانشجویی در موضع‌گیری مقابل این اقدام در دانشگاه یاسوج قدردانی کرد و گفت: دانشجویان بسیجی در نامه‌ای خطاب به رئیس دانشگاه یاسوج این حرکت قبیح را محکوم کردند.

امام جمعه یاسوج با اظهار تاسف از محکومیت نه چندان محکم دانشگاه از این اقدام اظهار کرد: اخیرا نامه‌ای بدون مهر و امضا از طرف دانشگاه برای من آمد که یعنی این حرکت را محکوم کرده‌اند؛ حال من می‌پرسم آیا محکومیت این عمل قبیح از سوی شما با نامه بدون مهر و امضا به چه درد می‌خورد.

وی افزود: کسانی که این اقدام را کردند از حیوانات هم پست‌ترند که به صورت مختلط و به اسم اقوام و در لباس دانشجو این گونه در شهر تمام شیعه یاسوج، هتاکی و بی‌حیایی می‌کنند.

حسینی ادامه داد: کدام قوم ایرانی این گونه هتاک است که زن و دخترش با جوانان هرزه و چشم دریده رقاصی کنند؛ حال از مسئولان بیدار باید پرسید که چرا غفلت کردید؟!

وی با انتقاد شدید از این اقدام در دانشگاه یاسوج افزود: چرا دانشگاه به جای رشد انسان جای هرزه‌گری می‌شود.

امام جمعه یاسوج در ادامه خاطرنشان کرد: برخی مسئولان استان در دعوت از مهمانان خارج از استان و برنامه‌هایی که برای آن‌ها ترتیب می‌دهند، عده‌ای زن و دختر را با کف و سوت و کل جلوی مهمان می‌فرستند، آیا معنای استقبال و شادی این است. آبروی استان ما به آسانی به دست نیامده که به آسانی از دست برود. عده‌ای که معلوم نیست چه کاره هستند سابقه استان و دانشگاه را خدشه‌دار کنند.

حسینیبیان کرد: در مسئولان سابق و فعلی روسیه یک نفر پیدا نمی‌کنید که در مسافرت‌ها زن همراهشان باشد، اما در استان شیعه‌نشین ما این گونه زنان را جلو می‌فرستند.