سعید افسری، مسئول جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص فعالیت جهادگران این دانشگاه در مناطق سیل زده گفت: تیم جهادی ما از ۱۳ فروردین فعالیت خود را در منطقه سیل زده معمولان آغاز کرد و این گروه به مدت ۷ روز در این منطقه مشغول خدمت رسانی به سیل زدگان لرستانی شد.

افسری افزود: در این اردوی جهادی، جهادگران ما فعالیت‌هایی همچون لایروبی و پاکسازی منازل مسکونی از گل و لای را انجام دادند و در زمینه پخت و توزیع غذا نیز به سایر گروه‌های جهادی حاضر در منطقه کمک کردند.

مسئول جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه اضافه کرد: روز گذشته نیز گروه دیگری از جهادگران که متشکل از ۵ جهادگر بود را به روستای سیل زده چم مهر منطقه معمولان اعزام کردیم و این گروه قرار است به مدت ۳ روز در این منطقه به مردم خدمت رسانی کند.

وی یادآور شد: علاوه بر فعالیت در بخش‌های عمرانی، در زمینه جمع آوری و ارسال کمک‌های دانشجویی به سیل زدگان لرستان نیز فعالیت داشته ایم؛ البته هنوز هم دانشجویان می‌توانند با مراجعه به دفاتر بسیج دانشجویی در دانشکده‌های دانشگاه کمک‌های نقدی خود را برای سیل زدگان در اختیار ما قرار دهند تا به دست سیل زدگان لرستانی برسانیم.