فناوران، کارآفرینان و شرکت‌های دانش بنیان در

به گزارش گروه فناوری خبرگزاری دانشجو به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از آنجا که آخرین جمعه هر ماه مبارک رمضان، به نام روز قدس مزین شده است و به رسم هر ساله، آحاد مردم با حضور و راهپیمایی خود، بیعتی دوباره با آرمان‌های انقلاب اسلامی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین می‌بندند، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان نیز، در بیانیه ای، از سرآمدان، دانشمندان، فناوران و فعالان شرکت‌های دانش بنیان و مردم شریف ایران برای حضوری دوباره در این راهپیمایی دعوت کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

با درود به پیشگاه ملت شریف ایران، دانشمندان، فناوران و فرهیختگان
از اینجا تا «قدس» راه درازی نیست. از اینجا؛ «ایران»، تا آرمان‌های انسانی و مسلمانی، فقط چند کوچه و خیابان، فاصله است. اصالت و شرافت، گام‌های پایدار بشریت اند. بزرگواری، با زور و تزویر حاصل نخواهد شد. فلسطین و قدس شریف، چراغ نجابت و آزادگی است. هر یک از ما همچون آیینه‌ای بی غبار، خواهیم توانست که این نور بی پایان را بازتاب دهیم و چشم و دل جهان را روشن کنیم.

حضور و ظهور هر یک از هم وطنان فرهیخته و روشن ضمیر در روز قدس، دنیای به خاکستر نشسته از تهدید و ترس را به سوی روشنایی فلسطین عزیز سوق خواهد داد و آدمیان را دمی به آسایش و آرامش دین صلح دعوت خواهد کرد.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان، از همه سرآمدان، دانشمندان، فناوران و نوآوران و شرکت‌های دانش بنیان و مردم شریف ایران دعوت می‌کند تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به روز قدس مزین است، پای در پیشگاه تکلیف انسانی و اسلامی شان بگذارند و با حمایت از مردم مظلوم فلسطین، خشتی بر حصار سترگ آزادگی و سرفرازی بگذارند.