به همت گروه موشن گرافیک و نماهنگ بسیج صدا و سیما؛

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، عرفان خداپرست، مدیر گروه موشن گرافیک و نماهنگ مرکز بسیج صدا و سیما ضمن اشاره به تولید مجموعه روایت گری هابیل در گروه موشن گرافیک و نماهنگ بسیج صدا و سیما اظهار داشت: مجموعه روایتگری هابیل در ۱۰ قسمت ۵ دقیقه‌ای با موضوع دفاع مقدس تهیه و روانه آنتن صدا و سیما شده است.

وی با اشاره به برخی از سوژه‌های این مجموعه بیان داشت: ما در این مجموعه تلاش کردیم چه از نظر سوژه‌ای و چه از نظر جغرافیایی بخش‌های مختلف دفاع مقدس را تصویر بکشیم به طوری که در این مجموعه روایت‌های از ابتدای دوران دفاع مقدس تا زمان بازگشت اسرا و شهر‌های همچون سوسنگرد، دزفول، خرمشهر و حتی حادثه بمب باران تهران روایت می‌شود.

خداپرست در ادامه با بیان این که روایت گری ۵ قسمت از این مجموعه را آقای عباس غزالی و ۵ قسمت دیگر این مجموعه بر عهده خانم متین ستوده بوده است، بیان داشت: در این مجموعه تلاش شده است تا به نقش و اثر گذاری بانوان چه در جبهه‌های حق علیه باطل و چه پشتیبانی از جبهه‌ها به صورت ویژه‌ای پرداخته شود.

وی در ادامه افزود: مجموعه روایتگری هابیل در قالب رئال موشن تولید شده است، اما بخش رئال اثر به دلیل کیفیت بالا سهم بیشتری را به خود اختصاص داده است.

خداپرست در ادامه با اشاره به حضور دو کارکتر خانم و آقا با تیپ و ظاهر دهه ۵۰ و ۶۰ در این مجموعه بیان داشت: برای ساخت مجموعه روایتگری هابیل تلاش شده تا حد امکان فضا و شخصیت‌ها به موقعیت جغرافیایی و زمانی دوران دفاع مقدس نزدیک باشند.

مدیر گروه موشن گرافیک و نماهنگ بسیج صدا و سیما با اشاره به زمان پخش این مجموعه اظهارداشت: دو قسمت از مجموعه روایتگری هابیل روز سوم خرداد و ۸ قسمت دیگر این مجموعه در هفته دفاع مقدس از شبکه‌های سراسری صدا و سیما به روی آنتن می‌روند.

مجموعه روایت‌گری «هابیل» روانه آنتن سیما شد

وی افزود: مجموعه روایتگری هابیل به سفارش گروه موشن گرافیک و نماهنگ بسیج صدا و سیما و تهیه کنندگی محسن محمد حسینی و کارگردانی اصغر عباسی تهیه و تولید شده است.

مجموعه روایتگری هابیل به نویسندگی میر شمس الدین فلاح هاشمی و اصغر عباسی، روایتگری عباس غزالی و متین ستوده، بازیگری فهیمه مقیمی و آراد عبدالهی، جلوه‌های ویژه و بصری نوید شمشیری و وحید ربانی و ترکیب و صدا گذاری مهدی جمشیدیان تهیه و تولید شده است.