به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، قرارگاه شهید احمدی روشن استان لرستان در بیانیه‌ای خطاب به سیدحمید کاظمی، نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی باید بداند که جامعه دانشگاهی استان، اجازه نخواهد داد که مطالبات منطقی، علمی و محکمِ مصیبت زدگان به پای سیاسی بازی او ذبح شده و بار دیگر در استانی که بیش از همه از مسئولینش صدمه دیده، دوزیست‌های سیاسی، عدالت را به قربانگاه برده و بر سر پیکر بی رمق هم استانی‌های پلدختریمان، مستانه قهقهه بی دردی بزنند.

در بخشی از این بیانیه آمده است:
ﺍﻧﻘﻼﺏ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺭﺍ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﺯﻣﺮﻩ ﻣﻌﺪﻭﺩ انقلاب‌هایی ﺩﺍﻧﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺑﻄﻦ ﻭ. ﻣﺘﻦ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺑﺮﺧﺎﺳﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﭼﻨﺎﻧﮑﻪ از ابتدا ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺠﺎﻫﺪﺍﻥ ﻭ. ﻣﺒﺎﺭﺯﺍﻥ ﺍﯾﻦ ﺍﻧﻘﻼﺏ ﺍﺯ ﺍﻗﺸﺎﺭ ﻣﯿﺎﻧﻪ ﻭ. ﻓﺮﻭﺩﺳﺘﯽ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﻨﺎﺳﺒﺎﺕ ﻗﺪﺭﺕ ﺣﺎﮐﻢ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻣﯽ ﺷﺪﻧﺪ ﻭ. ﺑﻪ ﺯﻋﻢ ﻓﺮﺍﺩﺳﺘﺎﻥ و خودخواهان، ﺟﻤﺎﻋﺘﯽ ﻋﻮﺍﻡ ﻭ. ﺑﯽ ﺧﺒﺮ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮏ دل مشغولی ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ؛ ﻧﺎﻥ ﺷﺐ.

ﺟﻤﺎﻋﺘﯽ ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨدان ﻣﺘﮑﺒﺮ، ﻓﺮﻭﺩﺳﺖ ﻭ. ﺿﻌﯿﻒ ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﻧﺪ ﻭ. ﺟﺰ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﺑﺰﺍﺭﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﯿﻞ ﺑﻪ ﻣﻘﺎﺻﺪ ﻓﺮﯾﺒﻨﺪﻩ سیاسی ﺣﺎﮐﻤﺎﻥ ﺑﻪ ﻣﺜﺎﺑﻪ ﺍﺷﯿﺎیی ﺗﺰئینی قلمداد می‌شدند.

لکن در منطق محکم انقلاب اسلامی، مستضعفان برای حکومت، نه تنها جایگاه تزئینی و زینتی ندارند بلکه متن و اصل انقلاب متعلق به همین آسیب دیدگان و مورد ظلم واقع شدگان است که امام خمینی (ره) از تعبیر «انقلاب مستضعفان» استفاده فرمودند.

ایامی است که استان ما درگیر سیلی ویرانگر و مخرب شده است. سیلی که به گواه کارشناسان و صاحب نظران اجتماعی، تبعات و زخم هایش تا سالیان سال بر پیکر رنجور استان خودنمایی خواهد کرد.

در این میان شهرستان سرافراز پلدختر که در زمره شهرستان‌هایی است که مردمان ولایی اش بیشترین شهید را خاضعانه تقدیم به انقلاب اسلامی کرده اند خسارات بسیاری از این سیل به یادگار دارد.

گوشه دردناک داستان آن جایی خودنمایی می‌کند که مردم زلال این شهرستان دردشان صرفاً خانه و کاشانه با آب رفته شان نبوده و کوتاهی و قصور مسئولین دولتی استان و شهرستان را نیز باید تحمل کنند.

در روزگاری که هم استانی‌های ما در شهرستان پلدختر در گرمای ۵۰ درجه تابستان، باید مشقت زندگی در چادر را نجیبانه به دوش بکشند نماینده همین مردم در مجلس شورای اسلامی وقیحانه، در پی چینش مهره‌های سیاسی مطلوبش برای بیرون آوردن نامش از صندوق‌های رای است.

جنبش دانشحویی استان لرستان از همان ابتدا نسبت به فرماندار این شهرستان که در روز‌های اولیه سیل، به رسم سایر مدیران دولتی و با همان سبک مدیریتی شیک و پشت میز نشین، از حضور در میان مردم مصیبت دیده ابا داشت و این روز‌ها که مردم پلدختر از بی کفایتی اش به ستوه آمده اند، انتقادات بسیاری داشت.

جناب کاظمی، نماینده همین مردم آسیب دیده در مجلس شورای اسلامی آنگونه که از شواهد و قرائن برمی آید بیش از آنکه دغدغه رنج های، ولی نعمتانش در پلدختر را داشته باشد گویی فعالیت‌های انتخاباتی اش را پیشتر‌ها کلید زده و قصد قربانی نمودن این مردم به پای مسئولین بی کفایتی دارد که قرار است نام او را از صندوق‌های رای بیرون بکشند.

گویی ایشان هنوز به درک عبارت «نعمت مسئولیت در نظام اسلامی» نرسیده یا شاید، ولی نعمتشان را فرماندار و مسئولین می‌داند نه مردم مستضعف و مصیبت دیده!

ننگ بر جنبش دانشجویی اگر قرار است یک تار موی آن پیرمرد معمولانی، که ماحصل زندگی شصت ساله اش را در چند ساعت از دست داد را به بازی سیاستمداران دور از مردم و دارای خوی متکبرانه، بفروشد.

موضوع اسفبارتر و ناراحت کننده‌تر این است که جناب کاظمی از پشت میز و کرسی انقلاب اسلامی با ادبیاتی وقیحانه و به سبک رسانه‌های مغرض، بلندگو و تریبون ضدانقلاب شده و سربازان خدوم ملت را مورد اهانت قرار می‌دهند.

سربازانی که البته تاریخ انقلاب اسلامی ثابت نموده از برای خوشامد سیاسیون، دست یاری خواهانه مستضعفان را رد نکرده و مردم و کوچه پس کوچه‌های پلدختر شاهد رزم عارفانه شان بوده اند.

از همین تریبون و به نمایندگی از دانشجویان استان لرستان که به گواه مراجع آماری، با عنایات حضرت صاحب العصر و الزمان (عج) موفق شدند بیست هکتار گِل به ارتفاع میانگین بیش از یک متر را از خانه و کاشانه مردم بیرون بیاورند اعلان میداریم که در حمایت از مردم پلدختر اگر ایامی بیل به دست گرفتیم از امروز در سنگر مطالبه گریِ حقوقِ حقّه آنان کوتاه نمی‌آییم.

نماینده این مردم شریف و نجیب در مجلس شورای اسلامی باید بداند که جامعه دانشگاهی استان، اجازه نخواهد داد که مطالبات منطقی، علمی و محکمِ مصیبت زدگان به پای سیاسی بازی او ذبح شده و بار دیگر در استانی که بیش از همه از مسئولینش صدمه دیده، دوزیست‌های سیاسی، عدالت را به قربانگاه برده و بر سر پیکر بی رمق هم استانی‌های پلدختریمان، مستانه قهقهه بی دردی بزنند.

به جناب کاظمی یادآور می‌شویم؛ کسی که کردار و عملکردش را قابل دفاع می‌داند از محاسبه و پاسخگویی باکی نخواهد داشت لکن چگونه است که شما از حضور در بین دانشجویان طفره رفته و با کشاندن مطالبات به بازی‌های کثیف سیاسی تان، سعی در فرار رو به جلو دارید؟

و در آخر قرارگاه علمی و مطالبه گری احمدی روشن استان لرستان اعلام می‌دارد که بی صبرانه منتظر حضور حضرتعالی در دانشگاه، در هر تاریخ و زمانی و پاسخ به ابهامات عمیق و تاریک کارنامه تان می‌باشد.