به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، مصطفی دنیزلی در نشست خبری قبل از بازی تراکتور و پاس همدان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور گفت: این اولین باری است که به همدان می‌آیم و تیم پاس، تیمی که قبلا سرمربی آن بودم، به این شهر آمده است. از این پس، با بازی‌های لیگ و جام حذفی درگیر خواهیم بود و بازی‌های جام حذفی با مسابقات لیگ متفاوت است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: در بازی‌های جام حذفی شگفتی‌های زیادی پیش می‌آید و ما تلاش می‌کنیم که دچار غافلگیری نشویم.

وی درباره بازی با پاس همدان تصریح کرد: می‌خواهیم مقابل پاس همدان به برتری برسیم، هرچند که اطلاعات زیادی درخصوص تیم حریف ندارم و فقط این را می‌دانم که پاس، تیم جوان و پرتحرکی است و می‌خواهیم همچون بازی‌های لیگ، با جدیت زیادی وارد رقابت‌های جام حذفی شویم.

دنیزلی درباره احتمال قهرمانی تراکتور در جام حذفی گفت: این اولین قدم ما در جام حذفی می‌باشد و زود است که درخصوص قهرمانی صحبت کنیم. در دیدار فردا از بازیکنانی که شانس زیادی برای بازی نداشتند، استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تراکتور درباره وضعیت کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: مسعود شجاعی برای همگام بودن با تیم، همراه ماست و با وجود محرومیت، به همدان آمده است تا در کنار ما باشد.

دنیزلی درباره پیشرفت فوتبال در ایران اذعان داشت: در همه جای دنیا، فوتبال پیشرفت کرده است و ایران نیز از این قاعده مستثنا نیست. تیم ملی ایران نیز هم در آسیا و هم در جام جهانی، حضور خوبی دارد.

وی درباره انتقال پاس از تهران به همدان خاطرنشان کرد: می‌دانم که همدان، از نظر قدمت تاریخی و قدمت انسانی جایگاه خوبی در کشور دارد و آن پاسی که من در آن سرمربیگری کردم، اگر به این شهر منتقل می‌شد، همدان از نظر فوتبالی نیز در ایران زبانزد می‌شد.