به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، کورش خرد معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۱ ضمن اعلام خبر پاکسازی چهارراه، ولی عصر (عج) و پیرامون تئاتر شهر از برچسب‌ها و زوائد تبلیغاتی گفت: با هدف آرام سازی منظر و ساماندهی وضعیت نمای شهری در محور خیابان، ولی عصر (عج) اجرای طرح پاکسازی جداره‌ها از سوی اداره خدمات شهری در دست اجراست.

خرد با بیان این که پیش از این شناسایی پلاک‌هایی که زواند فیزیکی مانند کولر و تابلو‌های تبلیغاتی نامتعارف بر دیوار‌ها نصب کرده اند، انجام شده است؛ افزود: با توجه به این که وجود چنین زوائدی در محور‌های شهری علاوه بر نداشتن ایمنی کافی، موجب اغتشاش بصری و نازیبایی شهر می‌شود؛ به مالکین این واحد‌ها برای جمع آوری زوائد اخطار داده شده است. ضمن این که به صورت دوره‌ای پاکسازی معابر از برچسب‌های تبلیغاتی با اولویت محور‌های مهم که بیشترین حجم آلودگی را دارند؛ انجام می‌شود.

او همچنین عنوان کرد: برای مالکان پلاک‌هایی که اخطاریه صادر شده است؛ بازه زمانی یک ماهه برای جمع آوری زواند مشخص شده که در صورت عدم توجه، شهرداری منطقه با اخذ مجوز‌های قانونی اقدام به جمع آوری زوائد و دریافت هزینه آن از مالک خواهد نمود.