تمامی حقوق نوشته چرا بیتستان را برای آموزش آهنگسازی انتخاب کنیم؟ برای وب سایت گیتار موزیک محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

تاکنون به آموزش آهنگسازی در منزل فکر کرده‌اید؟ به آهنگسازی با نرم افزارها چطور؟ آیا برای دانلود نرم افزارهای آهنگسازی به سراغ بیتستان رفته‌اید؟ اگر به مقوله آهنگ و موسیقی علاقه‌مندید با ما همراه باشید.موسیقی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما انسان‌ها شده ‌‌است. نواختن، تدوین و تنظیم آهنگ‌ها نیز بخش جدایی ناپذیر موسیقی هستند. علاقمندان بسیاری وجود ‌دارند که جهت یادگیری وآموختن موسیقی قدم برمی‌دارند و در این میان هنرمندان و دنیای دیجیتال با ‌امکان استفاده ازنرم افزارهای آهنگسازی، وب‌سایت‌ها و دوره‌های آموزشی آهنگسازی همچون چراغی مسیر این هنر دوستان را روشن می‌نمایند. موسیقی‌ها چه با کلام و چه بی کلام، نوایی آرامش بخش برای جزء جزء فرهنگ و زندگی ما شده‌اند. آهنگ‌های مخصوص کار و فعالیت، آهنگ‌هایی مخصوص جشن و سرور، آهنگ‌هایی مخصوص عزا و… خود جلوه‌گر جایگاه موسیقی و آهنگسازی در فرهنگ‌ها هستند.

تفاوت آهنگسازی‌ها در گذر زمان

آموزش آهنگسازی سابقه‌ای به قدمت وجود بشر در کره خاکی زمین دارد. می‌توان گفت از آن زمان که انسان‌ها توانستند توان حنجره و تار‌های صوتی خود را کشف کنند و آن را برای تولید آواها به کار گیرند، موسیقی به صورت ابتدایی شکل گرفته است. بعدها تنظیم صداها برای خلق اثری که بتواند بر روان آدمی اثرگذار باشد، توسط انسان‌هایی که ذوق هنری بیشتری نسبت به دیگر همراهانشان داشتند صورت گرفته است. بیان احساسات از طریق کنارهم نهادن آواها و زیر و بم کردن صداها، ملودی را از جان طبیعت بیرون کشید و آن را همچون ستاره‌ای دنباله دار با آموزش آهنگسازی‌ها از فردی به فردی دیگر تا زمانه کنونی ما با خود به همراه کشیده‌ است. فن و تکنیک به کمک بشر آمد تا بتواند راحت‌تر، زیباتر و ملموس تر، آنچه را که از نهادش بیرون می‌آید به عرصه ظهور برساند ‌و ‌تابلویی زیبا از صداها خلق کند. ما ازخلق موسیقی با نواختن تارهای صوتی حنجره، بدون هیچ ساز دیگری، به مرحله‌ای رسیده‌ایم که می‌توانیم در خانه و محیط کار خود بدون حضور در استودیو، به مدد الکترونیک و دانلود نرم‌افزار‌هایی همچون fl studio(اف ال استودیو) از وبسایتی همچون بیتستان، آهنگ بسازیم و حتی اثری هنری خلق کنیم.

 

نرم افزارها چگونه ما را در خلق موسیقی کمک می کنند؟

چرا بیتستان را برای آموزش آهنگسازی انتخاب کنیم؟

تا به امروز نرم افزار‌های متنوع بسیاری برای آهنگسازی‌ها ساخته و به هنرمندان معرفی شده‌اند. آموزش آهنگسازی در گذشته به صورت حضوری بود و شما با کار در عرصه موسیقی به صورت مداوم و مستمرمی‌توانستید موسیقی را یاد بگیرید. به گونه‌ای که پس ازچندین سال تلاش و تجربه و همچنین شاگردی نزد موسیقیدان‌ها می‌توانستید دست به ساخت آهنگ بزنید. ازسویی برای تنظیم ، میکس و میکسرینگ صداها علاوه بر کسب دانش موسیقیایی نیاز به مکانی به نام استودیو داشتید تا شما بتوانید پس از ضبط صدای هر ساز و صدای خواننده به صورت جداگانه، آن‌ها را درکنار هم قرار داده و آهنگی با ملودی منسجم، هماهنگ و با کیفیت خلق نمایید. اما دانش تکنولوژی درعصرجدید با تولید نرم افزارهای آهنگسازی به شما هنرمندان و دوستداران موسیقی این امکان را داده است که بتوانید اثر هنری خود را خلق کنید. شما دوستدارن موسیقی می‌توانید پس ازکسب دانش تئوری موسیقی و آشنایی با دنیای پر از احساس موسیقی، با مراجعه به وبسایت بیتستان به عنوان یکی ازمعتبرترین سایت‌های آموزش آهنگسازی در ایران، نرم افزارهای آهنگسازی را به راحتی دانلود کنید و بدون نیازبه داشتن استودیو از طریق نرم افزاراف ال استودیو(  ) موسیقی که در ذهنتان ساخته و نت گذاری کرده‌اید را خلق نمایید و  قاب هنری خود را به منسه‌ی ظهور برسانید.

 

چرا آهنگسازان حرفه‌ای از fl studio (اف ال استودیو) استفاده می‌کنند؟

چرا بیتستان را برای آموزش آهنگسازی انتخاب کنیم؟

نرم افزارها محیطی برای پیاده سازی ایده‌های موسیقیایی ما هستند. آن‌ها به ما امکان حضور در یک استودیو مجازی را می‌دهند. یکی از دو نرم افزار ‌پرکاربرد آهنگسازی، نرم افزارfl studio است. اف ال استودیو یکی ازنرم افزارهای مورد پسند آهنگسازان است که توسط یک کمپانی بلژیکی با نامImage_Line از سال 1998وارد بازار شده ‌است. آخرین ورژن‌های آپدیت شده این نرم افزار، از صرف هدف لوپ سازی بیرون آمده ومیزان قابلیت خود را به اندازه‌ای افزایش داده است که در رده نرم افزارهای DAW قرار می‌گیرد. به گونه‌ای که توانایی میکس، ویرایش، رکورد و… فایل‌های صوتی را دارد و در آن واحد می‌تواند ترک‌های صوتی را به طورکامل پوشش ‌دهد. تا سال 2020 میلادی بیست ویرایش متفاوت به صورت اصلی و چندین به روزرسانی برایWindows و  Linuxو دو ویرایش متفاوت برایios و یک ویرایش برای Android ازاف ال استودیو به بازارآمده است. که این امر از سویی نشان دهنده ارتقای کیفیت و به روزشدن هر چه بیشتر و از سوی دیگر نشانگر اهمیت و جایگاه این نرم افزار در میان کاربران و هنرمندان می‌باشد. از جمله مزایای دیگراف ال استودیو این است که نسبت به دیگر نرم افزارهای DAW یکی از بهترین، سریعترین و ساده‌ترین رابط‌های کاربری را داراست و می‌توانید به راحتیVSTها( وی اس تی)، Pluginها وAutomationها وغیره را برروی آن نصب کنید و حس خوبی را از آهنگسازی که داشته‌اید برای خود و دوستداران‌تان به جای بگذارید. بنابراین شما با استفاده از نرم افزار اف ال استودیو می‌توانید آهنگسازی و تنظیم را به صورت حرفه‌ای انجام دهید و در کنار مهندسی صدا یک اثر هنری زیبا و خارق العاده خلق نمایید.

 

چرا بیتستان را برای آموزش آهنگسازی انتخاب کنیم؟

چرا بیتستان را برای آموزش آهنگسازی انتخاب کنیم؟

یکی از بهترین و به روز ترین روش‌ها برای آموزش در هر زمینه‌ای در دنیای اینترنتی امروزه، آموزش مجازی از طریق شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌هایی است که توان و قدرت انتقال اطلاعات‌شان را به صورت درست و به ساده‌ترین زبان ممکن، داشته‌ باشند. ساده گویی و ارتباط با مخاطبین متفاوت یکی از مزیت‌های هر شبکه و فردی است که بخصوص در زمینه آموزش‌های مجازی ارائه خدمت می‌کند. بیتستان با وجود کارشناسان و تیم حرفه‌ای خود توانسته است یکی ازمنابع معتبر فارسی برای آموزش آهنگسازی باشد. همچنین بیتستان با توجه به شناخت مخاطبان خود در تمام اقسی نقاط کشورمان، محدودیت‌های فاصله مکانی را برداشته و با تمرکز بر روی انتقال آموزش‌های آهنگسازی با دوره‌های متفاوت به ساده‌ترین زبان، امکان رشد را برای خلق آثار هنری زیبا و پروردن استعدادها فراهم کرده است.علاوه بر دوره‌های آموزش آهنگسازی، امکان دانلود و آموزش صفر تا صد آهنگسازی درنرم افزارهای به روز دنیا همچون fl studio (به عنوان یکی ازپراستفاده ترین نرم افزارهای آهنگسازی)، دانلود وی اس تی‌های به روزرسانی شده، پخش آهنگ و نقد و بررسی تجهیزات موسیقی را در کارنامه‌ی فعالیت خود دارا است. بیتستان با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت ارشاد توانسته است آموزش‌های خود را هرچه بیشتر سامان داده و تمام تلاش تیم حرفه‌ای خود را به کارگرفته است تا رضایت شما هنردوستان وهنرمندان را دراولویت کاری خود قراردهد.

نوشته چرا بیتستان را برای آموزش آهنگسازی انتخاب کنیم؟ اولین بار در گیتار موزیک – اولین رسانه دانلود و پخش موزیک آنلاین. پدیدار شد.

چرا بیتستان را برای آموزش آهنگسازی انتخاب کنیم؟