به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، اگرچه مائوریتسیو ساری در اولین فصل حضور خود در لندن موفق شد رتبه سوم جدول لیگ برتر را کسب کرده، تیمش را فینال جام اتحادیه و لیگ اروپا برساند و در مجموع کارنامه ای قابل قبول داشته باشد، اما حواشی فراوان و رابطه نامناسب با هواداران باعث شده اخباری در مورد احتمال جدایی او از چلسی مطرح شود.

اسپورت مدیاست مدعی شد فرانک لمپارد، اسطوره باشگاه چلسی که در حال حاضر هدایت دربی کانتی را بر عهده داشته و بسیاری وی را آینده مربیگری فوتبال انگلیس می دانند، تبدیل به گزینه اول سران چلسی برای پذیرش هدایت این باشگاه شده است.

لمپارد 211 گل در 648 بازی برای چلسی به ثمر رسانده سه عنوان لیگ برتر و یک لیگ قهرمانان را نیز با این تیم فتح کرد تا تبدیل به یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ این باشگاه شود و جدایی و مقطعی کوتاه بازی در منچسترسیتی نیز مانع این نشد که لمپارد در استمفوردبریج ستاره ای محبوب به شمار آید.

لمپارد در دربی کانتی عملکرد خوبی داشته و دربی کانتی با حضور در پلی آف چمپیونشیپ، از شانس مناسبی برای صعود به لیگ برتر برای فصل بعد برخوردار است و اگر این اتفاق رخ دهد، شاید لمپارد در فصل بعدی هدایت آبی های لندن را بر عهده گیرد.